Trading musi być systemem do nietracenie pieniędzy, zysk jest tego wynikiem.
Trading to nie strategia, tylko system który musi byś sposobem na nietracenie pieniędzy i „przy okazji” ich zarabianie jako „efekt uboczny” dobrze wykonanego planu. To jest pierwsza rzecz, którą musisz zrozumieć. Bo jeśli wchodzisz na rynek z myślą: „ile mogę dziś zarobić” to już przegrałeś. Trading nie polega na zarabianiu.Trading polega na: zarządzaniu ryzykiem w…
Read More “Trading musi być systemem do nietracenie pieniędzy, zysk jest tego wynikiem.” »